Kávový catering.

Chystáte kulturní, společenskou, firemní nebo jinou akci a rádi byste svým hostům nabídli kvalitní kávu? Obraťte se na nás.

Prague Coffee Festival

Café Na kole na Prague Coffee Festivalu v Praze.

Ať už organizujete hudební festival, konferenci, vernisáž, přednášku, křest knihy, prezentaci produktu, farmářský trh nebo třeba svatbu, připravíme pro vás kávový catering, na který budou vaši návštěvníci rádi vzpomínat.

Spokojení hosté jsou u nás na prvním místě, proto používáme kvalitní výběrovou kávu z předních českých i zahraničních pražíren. Kávu dokážeme připravit tak, aby plně vynikl její chuťový potenciál. Navíc je káva naší vášní, proto se rádi podělíme o příběhy, zážitky a znalosti s kávou spojenými.

Stánek s espressem a dalšími nápoji na Open Air Programu.

Stánek s espressem a dalšími nápoji na Open Air Programu.

Kávový catering rádi upravíme přesně podle vašich představ. Připravíme pro vás prodejní stánek s kávou i bezplatné občerstvení pro vaše klienty. V případě zájmu můžeme kávu doplnit dalšími teplými i studenými nápoji.

Uvažujete o našem kávovém cateringu? Pro další informace nebo konkrétní poptávku nás prosím kontaktujte na emailu info@cafenakole.cz nebo na telefonu 774 270 516.

Stánek na hradeckém Nábřeží umělců.

Stánek na hradeckém Nábřeží umělců.

Cena kávového cateringu se odvíjí od počtu hostů, délky akce a rozsahu nabízeného sortimentu. V ceně je práce baristy, veškeré suroviny (káva, mléko atd.) a spotřební materiál (kelímky, míchátka atd.). Základní catering obsahuje espresso nápoje (espresso, cappuccino atd.) a ledové kávy (ice latté a espresso tonic). Standardně máme v nabídce i alternativní mléka (sojové a ovesné).

Například kávový catering pro 50 hostů na 4 hodiny nabízíme od 8600 korun. Pro konkrétní cenovou nabídku nám prosím napište na info@cafenakole.cz a nezapomeňte uvést počet hostů, délku trvání a místo, kde se akce koná.

Café Na kole na farmářských trzích v Pardubicích

Café Na kole na farmářských trzích v Pardubicích.

Café Na kole na festivalu Ejhle, loutka!

Café Na kole na festivalu Ejhle, loutka!

Café Na kole na Open Air Programu divadelního festivalu.

Café Na kole na Open Air Programu divadelního festivalu.