Kávový catering

Chystáte kulturní, společenskou, firemní nebo jinou akci a rádi byste svým hostům nabídli kvalitní kávu? Obraťte se na nás.

Ať už organizujete hudební festival, konferenci, vernisáž, přednášku, křest knihy, prezentaci produktu, farmářský trh nebo třeba svatbu, připravíme pro vás kávový catering, na který budou vaši návštěvníci rádi vzpomínat.

Spokojení hosté jsou u nás na prvním místě, proto používáme kvalitní kávová zrnka z předních českých i zahraničních pražíren. Kávu dokážeme připravit tak, aby plně vynikl její chuťový potenciál. Navíc je káva naší vášní, proto se rádi podělíme o příběhy, zážitky a znalosti s kávou spojenými.

Kávový catering rádi upravíme přesně podle vašich představ. Připravíme pro vás prodejní stánek s kávou i bezplatné občerstvení pro vaše hosty nebo klienty. Catering může být venku ve formě světle šedého stánku (i v případě špatného počasí), nebo uvnitř (stůl si bereme s sebou). V případě zájmu můžeme kávu doplnit dalšími teplými i studenými nápoji.

Uvažujete o našem kávovém cateringu? Pro další informace nebo konkrétní poptávku nás prosím kontaktujte na emailu info@cafenakole.cz nebo na telefonu 774 270 516.

Cena kávového cateringu se odvíjí od počtu hostů, délky akce a rozsahu nabízeného sortimentu. Například espresso catering na celodenní akci (8 hodin) pro 50 lidí nabízíme od 9800 korun. V ceně jsou veškeré suroviny (káva, mléko, cukr atd.), spotřební materiál (kelímky a míchátka) a barista. Doprava je v okolí Hradce Králové v ceně, jinak účtujeme 12 korun za kilometr.

Kávový catering café Na kole

 Kávový stánek café Na kole

 

Espresso tonic v café Na kole

Zpět do obchodu